Loading...

O nas

Firma Elzłom Adam Piwoński istnieje na rynku od 2011 roku i powstała na potrzeby mieszkańców, jak i okolic Elbląga. Siedziba zakładu znajduje się przy ulicy Warszawskiej 72 oraz ulicy Ostrołęckiej 6 - są to sąsiadujące obok siebie działki. Profilem firmy Elzłom jest działalność związana z obrotem i przerobem złomu, metali żelaznych, nieżelaznych i ich stopów (tzw. metale kolorowe), akumulatorów i katalizatorów. Odpady pozyskujemy od klientów indywidualnych, zakładów produkcyjnych, jak również innych skupów złomu.

Naszym klientom zapewniamy stabilna współpracę na korzystnych warunkach. Firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku skupu odpadów oraz wyróżnia się rzetelnością i sprawnością podejmowanych działań.

Szczególną uwagę przykładamy do zagadnienia ochrony środowiska. Mamy świadomość zagrożeń wynikających z niewłaściwych działań przy tego typu działalności. Angażując w to naszych pracowników - aktywnie dbamy o wspólne środowisko. Skupiamy się na prowadzeniu efektywnego procesu segregacji odpadów. Posiadamy oddzielne pojemniki na złom, oddzielne na akumulatory, osobne stanowiska przeznaczone na złom kolorowy oraz na stal wysokowęglową.

Firma nieustannie poszerza zakres świadczonych usług po to, by dostosować się do potrzeb stałych oraz nowych klientów. Dodatkowym atutem firmy jest możliwość odbioru odpadów własnym transportem, jak i dogodna dla klientów forma płatności (rozliczenie w formie gotówkowej lub płatność przelewem bankowym). Firma Elzłom posiada aktualną decyzję zezwalającą na zbieranie oraz transport odpadów.